Hakkımızda

Bebe ve çocuk giyimi üretimi yapmak amacıyla 1990 yılında Bursa’da kurulan firmamız 10 yıla yaklaşan tecrübesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. 1–12 yaş arası kız-erkek grubuna yönelik üretim yapılan firmamızda yüksek nitelikli ürünler küresel standartlara uygun bir şekilde üretilerek satışa sunulmaktadır.

Sağlam ve dinamik ilkeler üzerine kurulan firmamızda, günün modasına uygun şık ve estetik Basic ürünler; müşteri odaklı çalışma anlayışı ve üstün hizmet kalitesinden taviz vermeden üretilmekte, kalite kontrolleri büyük bir hassasiyet içinde gerçekleştirilmektedir.

Tam bir ekip ruhu ile hareket eden firmamız güçlü Ar-Ge yapısıyla degişen dünyanın istek ve beklentilerine uygun hareket etmekte, sürekli gelişim ve başarıyı hedeflemektedir. Firmamız vizyonunu, bebe ve çocuk giyim sektöründe, fark yaratacak yeniliklere öncülük etmek, ulusal ve uluslar arası pazarda etkin bir konuma ulaşmak olarak belirlemiş, üretim stratejisini ve satış politikasını bu alanda yoğunlaştırmıştır.

Misyonumuz

Bebek ve Çocuk sağlığına önem verip, kaliteli üretim yaparak Türkiye çocuklarını giydirmek.

Vizyonumuz

Teknolojiyi ve yenilikleri takip edip, ürünlerin kaliteli ve farklı çizgiye sahip olmasını sağlayarak, önce Türkiye’de, daha sonra tüm dünyada perakende zincirleri ile tüketiciye kalite hizmet vermek.

Değerlerimiz

* Üretimde teknolojinin en gelişmiş makinalarını kullanmak.
* Disiplinli çalışarak kaliteli ürünler üretmek.
* Müşteri odaklı çalışmak ,
* Değişime , öğrenmeye ve yeniliklere açık olmak,
* Hoşgörülü , farklı kültür ve yaşam tarzlarına saygılı olmak ,
* Karar ve uygulamalarda veriye dayalı bilimsel metotlar kullanmak ,
* Birbirimize değer vermek ve bilgi paylaşımında bulunmak ,
* Adaletli ve güvenilir olmak , doğruluktan ayrılmamak

© Telif Hakkı - JEFIX BABY